27 Şubat 2012

DoĞuM GüNü

25 şubat benim ev faremin doğum günü :)
Ev faresi dediysem gerçek değil canım. Benim ufaklık. Zati bi tane kardeşim var. Ne dersem diyim.
Bu yıl doğum günü önemliydi. 18 yaşına girdi. Artık yurtta ve cihanda kendi özgürlüğünü eline almış bir bireydir kendisi. öhöm öhömAslında daha detaylıca doğum günü yapmayı planlıyorduk ama havayı bahane ederek evden çıkmak istemedi. Bizde iş çıkışı yorgunluk halimizle anca bu kadar parti yaptık. Kız kıza :) 
Pasta kendi imalatım değil . Nescafeli ve muzlu. Tadını tereddütle aldım. Ama içine krokanda koymuşlardı. Biz beğendik. Evde denemek için tarifler bakmak lazım. O gördüğünüz pastanın 3te birini ben yedim . hihihih 


Doğum günü kızı pek havasında değildi. Nazlana nazlana bir iki poz verdi :)
bu pasaklı halini bloga koydum diye kızacak ama olsun :)))))
Yinede nice nice senelere fare:) Sen hiç büyümeyeceksin de olsun bakalım

Ayrıca bugün telefonuma gelen bir mesaj hakkında sizi uyarmak isterim Mesaj 531 799 91 17 numaradan geliyor. Açıklamada "Tebrikler!Değerli müşterimiz 4 büyük takımın taraftar formasını hediye kazandınız. formanızı almak için hemen arayın 0216 383 43 43 "
Yine bir sms dolandırıcılığı olduğu belli. Tabi bir bayan  olarak pek ilgi alanımıza girmediği için itibar etmeyebiliriz. Ama yinede dikkatli olmak lazım. Bu tür mesajlar için EGM ye mesaj yazabiliyoruz. Ben Kocaeli il emniyet müdürlüğüne ilettim. Sizlerde bulunduğunuz ili seçip ihbarda bulunabilirsiniz.


4 yorum:

  1. Kardeşinin doğum günü kutlu olsun,nice nice mutlu senelere :)

    YanıtlaSil
  2. Doğum gunu kutlu olsun ev faresinin :) yeni yaşı yeni ve guzel herşeyle beraber mutluluklarla dolu olsun .:)
    bu arada kadınlar gunu için duzenlediğim çekilişime beklerim bilgi için http://sevimyildiz.blogspot.com/2012/03/8-mart-dunya-emekci-kadnlar-gunu-icin.html

    YanıtlaSil